Terug

Ontmoetingsdag – voor ouders van dove en slechthorende kinderen

21-03-2026 11:00 - 15:00 uur

Opgroeien in een wereld vol schermen en sociale media roept bij veel ouders vragen op. Hoe beïnvloedt het eindeloze scrollen, liken en vergelijken het zelfbeeld, de aandacht en de ontwikkeling van onze kinderen? En hoe kun je als ouder houvast bieden, juist wanneer je kind doof of slechthorend is en de digitale wereld een extra grote rol speelt?

Tijdens deze ontmoetingsdag is er ruimte om stil te staan bij deze vragen, samen met andere ouders die dezelfde zorgen en ervaringen delen. In een veilige en open sfeer zoeken we naar herkenning, begrip en praktische handvatten.

In de ochtend verzorgt Richard Simmelink een lezing over de invloed van sociale media op jongeren. Aansluitend delen twee ouders hun persoonlijke ervaringen. Hun verhalen maken het onderwerp tastbaar en herkenbaar. Rond de middag is er een gezamenlijke lunch, die wordt aangeboden. Een moment om elkaar te ontmoeten en in gesprek te gaan. In de middag gaan we dieper in op wat je als ouder zelf kunt doen. Hoe maak je je kind weerbaarder in de digitale wereld? Welke keuzes kun je maken in je gezin? Er is volop ruimte voor praktische inzichten, uitwisseling en tips die helpen om samen sterker te staan.

Deze ontmoetingsdag wordt samen georganiseerd met Interkerkelijk dovenpastoraat en Op weg met de ander.

Praktische informatie:
Datum:
Zaterdag 21 maart 2026
Tijd: 11:00 – 15:00 uur
Locatie: Jan Steenhof 33, 3862 MC, Nijkerk (De Levensbron)
Kosten: Gratis

Klik hier om je aan te melden!

Details

Datum

21 mrt 2026

Tijd

11:00 - 15:00 uur

Locatie

De Levensbron

Jan Steenhof 33
Nijkerk, 3862 MC Nederland

Google Maps →

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan