Omgaan met grenzen
Het is niet altijd makkelijk om je eigen grenzen te herkennen – en nóg lastiger om ze op tijd aan te geven. Herken jij dit ook? Dan nodigen we je van harte uit voor een ontmoetingsdag speciaal voor vrouwen met autisme.
Op deze dag gaan we samen in gesprek over het thema grenzen stellen. Wat kom je tegen in het dagelijks leven? Hoe kun je je eigen grenzen beter voelen, bewaken en aangeven? Je hoeft het niet alleen te doen – jouw ervaringen kunnen anderen helpen, en andersom.
Wanneer: Zaterdag 4 oktober
Tijd: 10:30 – 15:00
Waar: Maranathakerk, Koninginneweg 1a in Zwijndrecht
Deelnamekosten: €20,- (Leden van Dit Koningskind betalen slechts €17,50)
Aanmelden: Via dit aanmeldformulier
Er is ruimte voor herkenning, uitwisseling en steun – in een veilige en ontspannen sfeer. Kom zoals je bent.
We kijken ernaar uit je te ontmoeten!
Wist je dat? Leden van Dit Koningskind ontvangen regelmatig korting op onze activiteiten. Via deze pagina ontdek je meer over de voordelen van ons lidmaatschap.
Details
Datum
04 okt 2025
Tijd
10:30 - 15:00 uur