Terug

Autismeweek – In gesprek over geloof en autisme

06-04-2024

Van 20 maart t/m 6 april was de autismeweek. Bij Groot Nieuws Radio vroegen ze zich af welke invloed autisme heeft op je geloofsleven. En of er in de kerk wel genoeg aandacht is voor mensen met autisme? Ze belde onze consulent Bonna van der Wijngaard op om hierover door te praten.

Heeft autisme invloed op je geloofsleven? ”Het kan maar het hoeft niet, we horen allebei de verhalen. Voor de één is het heel duidelijk wat er in de Bijbel staat, maar voor de ander kan het heel verwarrend zijn. Natuurlijk kunnen mensen zonder autisme de Bijbel ook lastig vinden, maar mensen met autisme blijven puzzelen om het kloppend te krijgen. En dat puzzelen kost veel tijd en energie”.

Aan het eind van het gesprek geeft Bonna wat praktische tips om de kerkdiensten zo prikkelarm mogelijk te maken.

De uitzending terugluisteren? Klik dan op deze link en spoel door naar 2:17:15


Heb jij een vraag over autisme en geloof? Of wil je gewoon eens verder doorpraten over dit onderwerp? Neem dan contact met ons op.

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan